PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174167}

Chłopiec z latawcem

The Kite Runner
7,6 18 728
ocen
7,6 10 1 18728
7,0 4
oceny krytyków
Chłopiec z latawcem
powrót do forum filmu Chłopiec z latawcem

Dobry

ocenił(a) film na 7

Z opowieści tej można sporo nauczyć się o obcej historii i kulturze. Mimo że pierwsza połowa filmu jest dość nudna i trochę się dłuży, dalsza część jest już bardziej poruszająca. Bardzo dobre zdjęcia, zwłaszcza te przedstawiające lot latawców. Na uwagę zasługuje też całkiem niezła gra małych chłopców.

ScarlettElvie

Zgadzam sie co do tego, że można się nauczyć wiele o obcej kulturze i historii. Film świetnie przybliża mentalność i problemy ludzi zamieszkujących Afganistan. Mam wielką nadzieje, że obejrzy go wielu ludzi na zachodzie a szczególnie w USA. Życzmy sobie więcej takich filmów.

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

Witam,

potwierdzam słowa moich przedmówców szacownych; ja na ten film ( pokaz Filmweb ) szedłem z mieszanymi uczuciami, gdyż mam dość pejoratywny stosunek do tego regionu świata. Muszę przyznać, iż od razy sobie założyłem pewne sprawy i tylko czekałem na ich potwierdzenie; natomiast film się "obronił" ;)

Co więcej, zaskoczyła mnie reakcja na sali- widać że większość przeczytała tę wybitną książkę i świetnie się bawią widząc dobrą ekranizację.

Warto, warto po dwakroć warto zobaczyć obraz "odskocznię" od filmów przesiąkniętych krwią, intrygą, sexem, EFEKTAMI specjalnie SPECJALNYMI czy zwykłą miałkością scenariusza...Tu mamy coś prostego, podanego w przyjazny dla widza sposób, a w dodatku kto nie puszczał latawców ??

8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones