PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174167}

Chłopiec z latawcem

The Kite Runner
7,6 18 726
ocen
7,6 10 1 18726
7,0 4
oceny krytyków
Chłopiec z latawcem
powrót do forum filmu Chłopiec z latawcem

Piękny film...

ocenił(a) film na 10

~~>Wzruszający, inny niż wszystkie, mający w sobie dusze, wiele przesłań.

-!!- Wielbiciele filmów takich jak: American Pie, supersamiec, jazda na maxa i inne proszeni są o natychmiastowe zamknięcie tejże strony, gdyż film o którym zechcieli poczytać, zdecydowanie nie jest dla nich -!!-

~ Nie raz oglądając ten film, łza kręciła mi się w oku. Niesamowicie wielkie poświęcenie małego chłopca, który za przyjaźń gotów był oddać wszystko, bardzo mnie poruszyło. Ciężkie były czasy jego dzieciństwa, ale później było już tylko gorzej. Jednak całe to okrucieństwo, które zewsząd go otaczało, nie wpłynęło na jego wielkie serce ukryte głęboko w nim...
~ Jeżeli ktoś szuka dobrego kina, filmu głębokiego, który skłania do rozmyślań, refleksji to dobrze trafił. Ale jeżeli szuka filmu zwyczajnego, nieposiadającego żadnej puenty, szybkiego w oglądaniu, (dziś oglądam - za 10 minut już nie pamiętam)to musi jeszcze chwile poszperać, bo ten go nie zadowoli.
~ Zdecydowanie dałam 10/10. Faktycznie może powinnam 9, ale zachęcajmy innych naszą oceną, do czegoś na prawdę dobrego. Bo niestety, ale dziś takich filmów jak ten, jest coraz mniej...jak również i widzów, którzy takie kino umieją doceniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones