PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174167}

Chłopiec z latawcem

The Kite Runner
7,6 18 728
ocen
7,6 10 1 18728
7,0 4
oceny krytyków
Chłopiec z latawcem
powrót do forum filmu Chłopiec z latawcem

Książka o wiele lepsza, po prostu wciska w fotel, jest bardzo wzruszająca, dużo było
momentów kiedy łezka poleciała, bardzo emocjonalna powieść, bardzo smutna historia.

SugarrKane

Masz rację książka jest świetna choć na pewno nie czyta się jej lekko i przyjemnie,po ostatniej lekturze Nicholas-a Sparka-a PAMIĘTNIK,który momentami wzruszał szczególnie część rozgrywająca się w domu opieki(najbardziej chyba wzruszył mnie ostatni list Allie do Noah) Chłopca z latawcem czytało się inaczej.Choć obydwie powieści są dramatami Chłopiec...budzi całkiem inne emocje.Filmu jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
SugarrKane

Zazwyczaj jest tak, że ekranizacja książki jest o wiele słabsza od niej samej. W tym przypadku było podobnie, choć sam film tez nie był niczego sobie. Jednak każdemu kto chce obejrzeć ten film, proponuje najpierw przeczytać książkę :). Tak jak mówi SugarrKane to bardzo "emocjonująca powieść", a film nie wzrusza tak bardzo jak książka.
Polecam Też drugą książkę Hosseini'ego- "Tysiąc wspaniałych słońć".

ocenił(a) film na 7
SugarrKane

Również się pod tym podpisuję i polecam przeczytać książkę. Film mi się podobał, też były wzruszające momenty, ale przy książce wypada raczej blado. Dawno nie czytałam tak wzruszające i poruszającej książki! Naprawdę, jak się już zaczęło czytać to ciężko się oderwać od tej lektury.
Muszę się zabrać za kolejną powieść tego autora

Taladriele

'Chłopiec z latawcem' to jedna z najlepszych książek, jakie czytałam. Jak już napisaliście- przede wszystkim emocjonująca, a także wzruszająca, mądra, poruszająca. Dużo się o niej myśli, po przeczytaniu. Naprawdę wyjątkowa. Muszę zabrać się za film. Nie będę oczekiwać za dużo, to może mnie zaskoczy. (Lepiej zawsze myśleć, że będzie gorzej, bo nie rozczarujesz się tak bardzo, a być może pozytywnie zaskoczysz. To miłe.).
'Tysiąc wspaniałych słońc' to również piękna książka. Hosseini to niesamowity człowiek i doskonały pisarz..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones